Szpital bez bólu

certyfikat-szpital-bez-bolu

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Poznaniu im. prof. Ludwika Bierkowskiego spełnił kryteria wymagane przez Polskie Towarzystwo Badania Bólu i dnia 17.02.2011r. uzyskał certyfikat „Szpital bez bólu”.

Ważność certyfikatu została przedłużona 03.03.2014 r. i 05.04.2017r. i obecnie obowiązuje do 05.04.2020r.

Projekt „Szpital bez bólu” powstał z inicjatywy Polskiego Towarzystwa Badania Bólu, we współpracy z takimi towarzystwami naukowymi jak:

• Polskie Towarzystwo Anestezjologii i Intensywnej Terapii,
  • Towarzystwo Chirurgów Polskich,
  • Polskie Towarzystwo Ginekologiczne
  • Polskie Towarzystwo Ortopedyczne i Traumatologiczne.

Aby zdobyć certyfikat „Szpitala bez bólu” należało spełnić określone kryteria, co bezpośrednio przełożyło się na wzrost jakości uśmierzania bólu pooperacyjnego w naszym szpitalu.

Certyfikat „Szpital bez bólu” dotyczy naszej jednostki jako całości, oznacza to, że walka z bólem dotyczy wszystkich oddziałów zabiegowych naszego szpitala.

Uzyskany certyfikat stanowi potwierdzenie, że troska o Pacjenta jest dla Nas niezwykle ważna, a uśmierzanie bólu pooperacyjnego w SP ZOZ MSWiA w Poznaniu im. prof. Ludwika Bierkowskiego ma miejsce na najwyższym poziomie.