#BrawaDlaWas, czyli uznanie dla Służby Zdrowia!

W wyjątkowych okolicznościach jakich doświadczamy podczas stanu zagrożenia epidemicznego obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia. Co roku 7 kwietnia w rocznicę powstania Światowej Organizacji Zdrowia jest okazja, by wyrazić słowa uznania i wdzięczności dla całego środowiska medycznego.

Dziękując wszystkim za zaangażowanie w codziennej walce o zdrowie wszystkich ludzi, szczególnie w takich chwilach jak czas obecny pamiętajmy, że zdrowie jest najcenniejsze! Doceniajmy też olbrzymi wysiłek i zaangażowanie Służby Zdrowia każdego dnia. To cała rzeszy ludzi chroniących nas, leczących i przywracających naszą sprawność. Wszystkim lekarzom, pielęgniarkom, pielęgniarzom, średniemu personelowi medycznemu i salowym przekazujemy słowa uznania i składamy serdeczne podziękowania.

W imieniu wszystkich pacjentów apel z podziękowaniem jest zamieszczany na łamach ogólnopolskich mediów. Przyłączamy się do ogólnopolskiej akcji #BrawaDlaWas.

Pamiętajmy o nich i doceniajmy ich wysiłek w walce z koronawirusem. Zróbmy to w bezpieczny sposób: na przykład wychodząc na balkony 7 kwietnia o godzinie 13. Możemy nagrodzić ich oklaskami, a zdjęcia i filmiki umieścić w Internecie. Ten mały gest może mieć wielkie znaczenie. Dziękujemy!

Kwi 6, 2020

Szanowni Państwo,

informujemy, że nasz szpital przystąpił do programu koordynacji zbiórek publicznych:  https://www.wsparciedlaszpitala.pl
System przygotowany został przez programistów i naukowców. Za jego pośrednictwem będziemy Państwa informowali o naszych pilnych potrzebach wsparcia.
Darczyńców i lokalnych koordynatorów zbiórek gorąco zachęcamy do zgłaszania się za pośrednictwem zamieszczonego na stronie formularza. To nam wszystkim ułatwi działanie!

Gorąco dziękujemy za całe wsparcie.