Media o dofinansowaniu szpitala

Informacje w mediach o dodatkowych środkach finansowych dla SP ZOZ MSWiA w Poznaniu wzbudziły odzew wśród pacjentów. Bardzo duże zainteresowanie dziennikarzy dofinansowaniem naszego Szpitala ze środków Unii Europejskiej jest jasnym sygnałem, że mieszkańcy Wielkopolski chcą być leczeni na najwyższym poziomie.

Na łamach gazet, w portalach internetowych i programach telewizyjnych pojawiły się szczegółowe informacje na jakie kierunki rozwoju naszej lecznicy zostaną przeznaczone pozyskane środki finansowe. Jak twierdzą sami pacjenci, zmiany na lepsze można obserwować każdego dnia. Nowe łóżka, innowacyjna aparatura diagnostyczna, nowoczesne urządzenia zabiegowe i liczne udogodnienia dla chorych trafiają na wszystkie oddziały, pracownie i zakłady poznańskiego SP ZOZ MSWiA.

Staraniem dyrekcji i osób odpowiadających za pozyskiwanie dodatkowego finansowania oraz przygotowujących odpowiednią dokumentację przetargową, potrzebne urządzenia trafiają bardzo szybko w ręce najlepszych lekarzy, operatorów, laborantów, diagnostów i pielęgniarek. Korzystają na tym głównie nasi pacjenci, którzy mają zapewnione badania, leczenie i rehabilitację na najwyższym poziomie.

Ale najcenniejszą wartością w tym dobrze działającym organizmie są najlepsi specjaliści tutaj zatrudnieni. Bez nich nawet najlepsze wyposażenie nie spełni swojej roli w skomplikowanym procesie leczenia.

Zachęcamy do obejrzenia programów Telewizji Polskiej „Teleskop” i „Temat Dnia” poświęconych naszemu Szpitalowi.