Podziękowania od Konsula Generalnego Federacji Rosyjskiej

Z olbrzymią satysfakcją pragniemy podzielić się kolejnym sukcesem i pisemnym podziękowaniem za skuteczne leczenie pacjentów z Covid – 19 w naszym Szpitalu.

Konsul Generalny Federacji Rosyjskiej w Poznaniu Pan Ivan Kosonogov wystosował na ręce Dyrektora Szpitala MSWiA w Poznaniu Pana dr. n. med. Witolda Pstrąg – Bieleńskiego oficjalne pismo z serdecznym podziękowaniem za uratowanie życia i zdrowia Pani Tatiany Oszczepkowej z Konsulatu Federacji Rosyjskiej w Poznaniu.

W bardzo ciepłych słowach Pan Konsul Generalny wyraził swoją głęboką wdzięczność i podziękowanie dla całego zespołu lekarzy, pielęgniarek i pracowników SP ZOZ MSWiA w Poznaniu im. Ludwika Bierkowskiego, którzy nie szczędzili wysiłków w szybkim zdiagnozowaniu i zastosowaniu najlepszych terapii w walce z wirusem Covid – 19. Jak podkreślono w pisemnym podziękowaniu: „Dzięki głębokiej wiedzy lekarskiej, znajomości aktualnych wysokich standardów medycznych, dużemu doświadczeniu i pełnemu zaangażowaniu w codzienne obowiązki udało się uratować życie i przywrócić zdrowie Pacjentki”. Konsul Generalny podkreśla fachową opiekę, życzliwość, troskę i empatię, której doświadczyła Pacjentka z Federacji Rosyjskiej przebywająca na terenie Rzeczypospolitej. Jest to szczególnie ważne w sytuacji misji niesienia pomocy medycznej obywatelom innych krajów, do których są skierowane działania poznańskiego Szpitala MSWiA.