Szpital MSWiA w ścisłej czołówce!

Redakcja „Głosu Wielkopolskiego” jak co roku przygotowała ranking TOP 15 „Najlepsze szpitale w Wielkopolsce”. Z satysfakcją i wdzięcznością dla naszych Pacjentów odnotowujemy bardzo wysokie siódme (!) miejsce Szpitala MSWiA w Poznaniu. Ranking odzwierciedla preferencje internautów i jest rzetelnym „pozycjonowaniem” wartości placówki leczniczej.

Głosowanie dało jednoznaczną odpowiedź na podstawowe pytania:  w którym szpitalu w Wielkopolsce możesz liczyć na najlepszą diagnostykę i leczenie? Kto najlepiej wykonuje operacje? Dziennikarze sprawdzili, jakie placówki medyczne w naszym regionie cieszą się największym uznaniem wśród pacjentów. Pytali również czytelników, gdzie warto się leczyć. Ranking najlepszych szpitali w Wielkopolsce powstał na podstawie niezależnych opinii wystawianych w serwisie Google. To zestawienie odpowiada na często wpisywane do wyszukiwarki Google pytanie: sprawdź, gdzie warto się leczyć! Teraz wystarczy zobaczyć ranking najlepszych szpitali w Wielkopolsce polecanych przez pacjentów.

Ta siódma wysoka pozycja to zasługa całego personelu SP ZOZ MSWiA w Poznaniu im. prof. Ludwika Bierkowskiego. To również zobowiązanie ciągłego podnoszenia warunków i jakości usług medycznych naszej placówki medycznej.

Warto zajrzeć bezpośrednio na stronę „Głosu Wielkopolskiego”: