Zmiany w dojeździe do Szpitala

Pacjenci poznańskiego Szpitala Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji już wkrótce będą mieli dogodne warunki dojazdu i parkowania. Dotychczas część miejsc parkingowych zostało zlikwidowanych po rozpoczęciu budowy Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka i wygrodzeniu wjazdu na budowę. Dyrekcja SP ZOZ od wielu miesięcy czyni starania, by uporządkować teren wokół szpitala MSWiA i stworzyć profesjonalny parking służący naszym pacjentom.

W związku z przekazaną informacją od Generalnego Wykonawcy budowy Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka informujemy, że od dnia 06.04.2020r. (poniedziałek) firma Warbud SA rozpocznie prace polegające na przebudowie ul. Wrzoska.

Od tego dnia obowiązywać będzie nowa organizacja ruchu zgodnie z załączonymi grafikami. Przystanek autobusowy będzie przeniesiony na ul. Dojazd.

Będzie to pierwszy etap prac drogowych, które zmienią organizację ruchu i dojazdu do Szpitala. Prosimy o dokładne zapoznanie się z układem dróg i kierunków przejazdu. Zwracamy się również z apelem do kierujących pojazdami o dostosowanie się umieszczonych znaków drogowych.

Prace planowane są do końca bieżącego roku.