Życzenia z okazji Dnia Weterana

Szanowni Weterani i Kombatanci! Pierwszego dnia września obchodzimy Dzień Weterana,
który został ustanowiony przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej w 1997 roku, jako wyraz hołdu składanego żołnierzom walczącym o wolność i niepodległość Ojczyzny.

Z okazji Waszego święta wszystkim bohaterom walki o niepodległość składamy wyrazy najwyższego uznania dla Waszej patriotycznej postawy, Waszej odwagi i poświęcenia,
Waszego zaangażowania w umacnianie bezpieczeństwa naszego państwa. To dzięki Wam,
możemy dziś cieszyć się życiem w wolnej Polsce.

„Szpital Przyjazny Weteranom” to tytuł wyróżniający, który nasz Szpital otrzymał w uznaniu najwyższych standardów opieki medycznej, sprawia iż Świadectwo Waszego życia jest dla nas inspiracją do pracy na rzecz wspólnego dobra – Polski.

Życzymy wszystkim Weteranom wszelkiej pomyślności, zdrowia, a także satysfakcji z działań podejmowanych na rzecz propagowania pamięci i idei patriotycznych.

Dyrektor SP ZOZ MSWiA w Poznaniu

im. prof. Ludwika Bierkowskiego